Hotel Bellotto: Unikatowa przestrzeń w samym sercu Warszawy

Hotel Bellotto oferuje przestrzeń eventową, która zachwyci nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń. Idealnie łączy ona piękno XVI-wiecznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami i sztuką.

Organizatorzy wydarzeń nie bez powodu wybierają właśnie te obiekty, w których w jednym miejscu dostępna jest cała niezbędna infrastruktura – powierzchnie eventowe, komfortowe pokoje, wykwintne restauracje oraz oferta dodatkowych atrakcji, na przykład w strefie spa. Istotnym atutem jest też z pewnością dogodna lokalizacja. Wszystkie te cechy posiada warszawski Hotel Bellotto.

Idealna przestrzeń eventowa

Hotel Bellotto znajduje się w samym sercu Warszawy, na Starym Mieście, tuż obok Teatru Wielkiego i Opery Narodowej. Mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu Prymasowskiego. Ten historyczny obiekt od zawsze był ściśle związany ze sztuką, o czym świadczy nazwa hotelu, która pochodzi od znakomitego włoskiego mistrza Canaletta, czyli Bernarda Bellotto. To właśnie dzięki jego dziełom udało się odbudować zniszczoną wojną Warszawę, a szczególnie Starówkę.Dzisiaj Hotel Bellotto oferuje siedem sal konferencyjnych, z doskonałym zapleczem technicznym, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, mogących gościć w sumie ponad 550 osób. Sale noszą nazwy nawiązujące do kolorów ścian oraz elementów ich wykończenia. Najbardziej reprezentacyjną z nich jest sala Kolumnowa, zwana również Balową. To największa sala hotelu mogąca pomieścić nawet 250 osób, doskonale nadająca się zarówno do organizacji konferencji, jak i bankietów. Tuż obok znajduje się sala Marmurowa, zwykle wykorzystywana jako miejsce, w którym podczas wydarzeń serwowane są posiłki.

[...]

>>POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ