Platinum Mountain Hotel & Spa: Luksusowy event w sercu gór

Połączenie wyjazdu służbowego z wypoczynkiem, pasjonującej dyskusji z relaksem w strefie spa czy całodniowej konferencji z przerwą na podziwianie górskich widoków – Platinum Mountain Hotel & Spa łączy najlepsze eventowe standardy. Aby zapewnić unikatowe wrażenia, warto wybrać ten obiekt – nie tylko luksusowy, ale również zakorzeniony w miejscu, które go otacza. 

Platinum Mountain Hotel & Spa znajduje się w otulinie dwóch pasm górskich: Karkonoszy i Gór Izerskich, w samym sercu Szklarskiej Poręby. Idealna lokalizacja, w pobliżu wyciągu SKI Arena Szrenica, ścieżek rowerowych i szlaków górskich, gwarantuje gościom możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje ta okolica. Luksusowy hotel w górach, nowoczesny, ale jednocześnie z charakterem, wpisuje się w pejzaż swoim delikatnym, drewnianym stylem.

Sercem tego niezwykłego miejsca jest sztuka #ARTbyPlatinum – wnętrza i otoczenie całego obiektu zdobią dzieła lokalnych artystów, malarzy, rzeźbiarzy i rzemieślników, tworząc jego niepowtarzalny klimat i charakter.

 [...]

>>POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ