Fot. Materiały prasowe

G2A Arena miejsce z największym potencjałem eventowym na Podkarpaciu

Nowoczesna, industrialna bryła, którą można adaptować na wiele sposobów – takie właśnie jest Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce pod Rzeszowem. 

G2A Arena to obiekt idealny do organizacji eventów, imprez targowych, wystaw, konferencji czy koncertów. Doskonale nadaje się również do produkcji telewizyjnych, takich jak reklamy, talent show czy uroczyste gale. Tylko w ubiegłym roku odbyło się tam ponad 300 różnego rodzaju wydarzeń.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce jest obecnie najnowocześniejszym biznesowym venue na terenie województwa podkarpackiego. Jego uroczyste otwarcie nastąpiło 23 czerwca 2016 roku.

Od tamtej pory obiekt gościł wiele różnego typu wydarzeń – imprez targowych, spotkań polityków i biznesmenów, kongresów, wystaw, ale też kameralnych szkoleń. To właśnie tu cyklicznie odbywał się Kongres 590. Na początku grudnia ub.r. G2A Arena była również współorganizatorem World for Ukraine Summit 2022 – największej konferencji poświęconej pomocy Ukrainie, dotychczas zorganizowanej w Europie.

W szczycie wzięło udział ponad 100 wiodących organizacji pozarządowych, do Rzeszowa przybyło blisko 1,5 tys. osób z całego świata, zaangażowanych w realną pomoc dla naszego sąsiada. W obiekcie regularnie odbywają się koncerty gwiazd czy spektakle teatralne. Nie bez powodu, gdyż głównym celem G2A Areny, już od początku jej istnienia, jest organizacja największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń.

[...]

>>POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ