Fot. Leonardo Hotels, autor: Piotr Gęsicki

NYX Hotel Warsaw

NYX Hotel Warsaw to pierwszy w Polsce hotel lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels Brands. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ul. Chmielnej 71, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części stolicy. Oferuje 298 pokoi i 33 apartamenty oraz znakomitą kuchnię, opartą na tradycjach polskich i izraelskich. Oprócz usług noclegowych i gastronomicznych, może pochwalić się też wieloma propozycjami dla branży MICE.

NYX Hotel Warsaw mieści się w Varso Place – kompleksie znanym z najwyższej w Unii Europejskiej wieży o wysokości 310 metrów. Goście mogą wypocząć w nowocześnie urządzonych pokojach i apartamentach, w lobby łączącym strefę barową i restauracyjną oraz w drugim barze, zlokalizowanym na dachu wieżowca. W ofercie znajduje się również szereg propozycji dedykowanych branży
MICE. Dla jej przedstawicieli przygotowano dostosowane do obecnych realiów rozwiązania – zarówno w obszarze spotkań tradycyjnych, jak i online.

Idealne położenie
NYX Hotels to marka lifestylowa o charakterze miejskim. Każdy obiekt konceptu przepełniony jest duchem otoczenia. Wkracza on do wnętrz hotelowych pod postacią sztuki miejscowych artystów, ciekawych lokalnych akcentów wnętrzarskich, oferty gastronomicznej oraz wydarzeń rozrywkowych, adresowanych nie tylko do gości, ale też mieszkańców. Nie inaczej jest w przypadku 4-gwiazdkowego NYX Hotel Warsaw. Znajduje się on w centrum Warszawy, nieopodal najważniejszych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego Warszawa Centralna, z którym w przyszłości będzie miał bezpośrednie połączenie podziemne.

Sąsiedztwo dworca Warszawa Śródmieście zapewnia z kolei szybki dojazd na lotnisko im. Fryderyka Chopina (20–25 min.). Doskonała lokalizacja nie tylko ułatwia sprawne przemieszczanie się po mieście, ale zapewnia też łatwy dostęp do jego głównych atrakcji. Goście NYX Hotel Warsaw – turyści indywidualni i biznesowi – z łatwością dotrą do Pałacu Kultury i Nauki, Teatru Roma, spektakularnego Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, tętniącej życiem Starówki i wypełnionego restauracjami Krakowskiego Przedmieścia.

(...)

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ