Fot. Materiały prasowe

Radisson Hotel & Suites, Gdańsk

Branżowe badania jednoznacznie wskazują, że kongresy, konferencje i eventy najczęściej lokowane są w hotelach. Organizatorzy wydarzeń nie bez powodu wybierają właśnie te obiekty, w których w jednym miejscu dostępna jest  cała niezbędna infrastruktura. A jeśli oprócz tego obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji, w jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, w pobliżu najciekawszych atrakcji miejskiej Starówki – decyzja jest prosta.  

Elastyczne i w pełni wyposażone powierzchnie eventowe, przestrzeń restauracyjna, komfortowe pokoje dla uczestników wydarzeń oraz strefa spa i wellness. To tylko niektóre udogodnienia, jakie czekają na  gości Radisson Hotel & Suites, Gdańsk –  nowego hotelu znajdującego się w samym sercu Gdańska.   

Idealna lokalizacja
Usytuowanie – na Wyspie Spichrzów, tuż przy zabytkowym Starym Mieście, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych – to bez wątpienia jeden z najważniejszych atutów obiektu. Niedaleko stamtąd do Długiego Targu, głównej dzielnicy handlowo-restauracyjnej z zabytkowymi kamienicami i słynną fontanną Neptuna. W odległości zaledwie 1,5 km znajduje się główny dworzec kolejowy, który  zapewnia dogodne połączenia m.in. z Warszawą i Krakowem. Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy oddalony jest tylko o 16 km (ok. 25 min jazdy samochodem). 

Siedmiopiętrowy Radisson Hotel & Suites, Gdańsk stanowi część większego kompleksu Deo Plaza, łączącego przestrzenie handlowe i usługowe. Dzięki temu na gości, praktycznie na miejscu, czeka szeroki wybór ciekawych sklepów i restauracji. Kompleks w naturalny sposób kontynuuje tradycje architektoniczne, charakterystyczne dla starego Gdańska, które zostały wzbogacone o nowoczesne akcenty. W budynek hotelu wkomponowano pozostałości spichlerzy Deo oraz Woli Łeb, szczególny nacisk położono też na zastosowanie naturalnych materiałów, takich jak bursztyn bałtycki, ceramika, cegły, wprowadzono poza tym duże ilości przeszkleń i stali. Za projekt hotelu odpowiedzialne było biuro architektoniczne KD Kozikowski Projekt, a aranżacją wnętrz zajęła się pracownia LOFT Magdalena Adamus.

(...)

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ