Fot. Materiały prasowe

The Bridge Wrocław MGallery idealny wybór marek premium

Połączenie wyjazdu służbowego z wypoczynkiem, czyli bleisure, to jeden  z najpopularniejszych trendów 2020 r. w branży MICE. Jak zapewnić uczestnikom organizowanego przez nas wydarzenia unikatowe wrażenia podczas konferencji  czy uroczystej gali? Warto wybrać obiekt, który nie tylko jest nowoczesny  i wyrafinowany, ale także zakorzeniony w historii miejsca, w którym się znajduje. Lifestylowy hotel The Bridge Wrocław MGallery to połączenie najlepszych  eventowych standardów z niebanalnym, magicznym wnętrzem.

The Bridge Wrocław MGallery położony jest w samym sercu Wrocławia, na Ostrowie Tumskim. To najstarsza część miasta, powstała w XI wieku na wyspie. Bez wątpienia najbardziej mistyczne ze wszystkich miejsc w stolicy Dolnego Śląska, należące do duchowieństwa katedralnego i kolegiaty Kościoła Świętego Krzyża od  XIV  do  XIX wieku. Do dziś jest to lokalizacja charakteryzująca się niepowtarzalnym klimatem, na który silnie oddziałują liczne budowle sakralne, takie jak m.in. rezydencja arcybiskupa i kuria, domy kanoników, katedra czy Papieski Wydział Teologiczny. Wszystkie one tworzą tzw. „mały Watykan”. To tam codziennie o zmierzchu ostatni latarnik w mieście rozświetla latarnie gazowe. W ten niesamowity klimat idealnie wpisuje się 5-gwiazdkowy The Bridge Wrocław MGallery. Surowe materiały, takie jak kamień, żelazo i beton, które tworzą specyficzny charakter obiektu doskonale współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury Ostrowa Tumskiego. We wnętrzach hotelu króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy nastrój tworzą strzeliste okna, dzięki którym pomieszczenia wypełnia naturalne światło.  

Wyjątkowa przestrzeń eventowa
Jednym z ważnych atutów hotelu The Bridge Wrocław MGallery jest wielofunkcyjna, jedna z największych we Wrocławiu, sala konferencyjno-eventowa z bezpośrednim dostępem do ogrodu, który może służyć nie tylko jako miejsce odpoczynku w przerwach między poszczególnymi etapami konferencji czy kongresu, ale także jako niebanalna przestrzeń, w której zorganizować można poczęstunek dla uczestników wydarzenia. Całość w niecodziennej scenerii, gdyż ozdobą ogrodu hotelowego jest „Oko czasu”. To rzadki typ zegara słonecznego – tzw. znacznik południa. Wszystko to sprawia, że Sala Concretum (o powierzchni 490 mkw.) to idealne miejsce do organizacji nie tylko konferencji, ale także bankietów i ekskluzywnych gal. Da się ją bez problemu podzielić na trzy oddzielne części. Każda z nich wyposażona jest w indywidualny system nagłośnienia – Dolby Surround, ekran projekcyjny oraz laserowy projektor.

Dodatkowe atuty  Sali Concretum to brak barier architektonicznych, wysokość – aż 6 m oraz możliwość podwieszenia konstrukcji do 400 kg. Jedną z najciekawszych realizacji wykorzystujących możliwości sali balowej był pokaz akrobatyczny na wstęgach podwieszonych do sufitu oraz na rozkładanym parkiecie (60 mkw.).

Warto również zauważyć, że w największej sali The Bridge Wrocław MGallery industrialny beton, którym pokryte są ściany, pozwala na zastosowanie video mappingu. Oprócz sali balowej, hotel dysponuje trzema mniejszymi powierzchniami konferencyjnymi. Sala Platinum, z widokiem na Ostrów Tumski, który goście eventu mogą podziwiać ze strzelistych okien, świetnie sprawdzi się jako miejsce, w którym odbędą się warsztaty czy konferencje prasowe. W nieco mniejszej Sali Speculo można zorganizować koktajl dla 60 osób lub szkolenie dla 30. Atutem tej powierzchni jest bez wątpienia bezpośredni dostęp do hotelowego patio, gdzie można przygotować przerwę kawową.

Najmniejsza sala – Corium – to doskonała przestrzeń na kameralne spotkanie zarządów firm, rozmowy biznesowe czy spotkania rekrutacyjne. Wystrój sal bezpośrednio koresponduje z miastem, w którego sercu znajduje się hotel. Ich industrialny design jest wzbogacony o grafiki przedstawiające dawny Wrocław, a co istotne i ciekawe – miejsca te można zobaczyć również na żywo podczas spaceru.

Ważnym elementem eventowym The Bridge Wrocław MGallery jest także foyer konferencyjne, o powierzchni 190 mkw., z możliwością ekspozycji samochodu oraz ścianą wodną, nawiązującą do historii tego miejsca. Na dachu hotelu znajduje się taras widokowy, który może być nie tylko miejscem wieczornego odpoczynku z kieliszkiem ulubionego wina w dłoni, ale był także „bohaterem” eventu, podczas którego uczestnicy mogli obserwować przez teleskop gwiazdy i planety.

(...)

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ