Fot. Materiały prasowe

Unikatowy event 320 metrów pod ziemią

Kopalnia Guido bez wątpienia wyróżnia się na tle innych obiektów. Ale niecodzienne położenie jej powierzchni eventowych – 320 metrów pod ziemią – to nie wszystko. Infrastruktura eventowa Kopalni sama w sobie jest atrakcyjna, równie ważnymi atutami są jednak profesjonalny zespół, potrafiący zorganizować w tej przestrzeni każdy rodzaj wydarzenia, jak i dostępne scenariusze eventów, które zaskoczą nawet najbardziej doświadczonych organizatorów.

W sercu Śląska, znajduje się dwie minuty jazdy od Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) i pięć – od autostrady A4 oraz zaledwie kilkanaście minut od Katowic. To przestrzeń, w której można zorganizować nie tylko spotkanie biznesowe, konferencję, bankiet czy imprezę integracyjną. Z powodzeniem może odbyć się w niej także koncert muzyki elektronicznej, podziemny mecz bokserski czy nawet turniej turbogolfa. 

Teatr pod ziemią
Kopalnia Guido dysponuje czterema komorami górniczymi – Komorą Badawczą nr 8, Komorą Kompresorów, Halą Pomp i  Warsztatem Mechanicznym, znajdującymi się 320 metrów pod ziemią. Każdą z sal można wynająć oddzielnie na potrzeby organizacji eventu, bez problemu da się także wynająć całą Kopalnię na wyłączność. Pierwsza z sal – Komora Badawcza nr 8 – nazwą nawiązuje do lat 70. ubiegłego wieku, gdy służyła jako eksperymentalna kopalnia doświadczalna, w której odbywało się testowanie nowych maszyn górniczych i technik wydobywczych. Dziś, dzięki znakomitym warunkom akustycznym i specjalnie dobranemu oświetleniu, świetnie sprawdzi się nie tylko podczas organizacji konferencji oraz imprezy integracyjnej, ale także jako podziemna sala koncertowa czy teatr, w którym zmieści się aż 202 widzów. Komora wyposażona jest w bar, szatnię, zaplecze oraz rozsuwaną trybunę na górnej antresoli, która liczy 88 miejsc siedzących.

(...)

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ