Fot. Materiały prasowe

Klimatyczna przestrzeń w samym sercu Polski

Kompleks pałacowo-parkowy Pałac Mała Wieś to przestrzeń eventowa, która zadowoli nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń. Nie tylko spodoba się tym, którzy szukają eleganckiej, historycznej oprawy dla swojego spotkania biznesowego czy bankietu, ale także tym, którzy konferencję czy szkolenie chcą zorganizować w nowoczesnej przestrzeni. Hotel Pałac Mała Wieś łączy piękno XVIII-wiecznej architektury z najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. 

Doskonale zachowany i odrestaurowany pałac, którego pierwszym właścicielem był Bazyli Walicki – doradca Stanisława Augusta Poniatowskiego, uważany jest za „Perłę Mazowsza”. Znajduje się w urokliwej miejscowości Mała Wieś, która otoczona jest 200-letnim rezerwatem przyrody „Modrzewina”, w niedalekiej odległości od Grójca. Doskonała lokalizacja, zaledwie 50 km od Warszawy, zapewnia z jednej strony dobry dojazd z każdego miejsca w Polsce, a jednocześnie pozwala na zorganizowanie eventu w pięknej, zacisznej okolicy. To miejsce, które aż kipi energią. Zorganizować można tam wszelkiego rodzaju wydarzenia – od eleganckich spotkań kulturowo-naukowych po kameralne spotkania biznesowe czy emocjonującą integrację. Odbywają się tam koncerty muzyki na żywo, wydarzenia związane z historią okolicy, przedstawienia teatralne, koncerty czy występy kabaretów. 

Szeroka oferta 
Nad wszystkimi etapami realizacji wydarzenia czuwa profesjonalny zespół kompleksu, który jest do dyspozycji gości przez całą dobę. Kreatywność, kompetencje, wiedza oraz umiejętności nabywane przez lata sprawiają, że każdy program jest osobliwym i niepowtarzalnym przeżyciem. A możliwości organizacji niepowtarzalnych eventów jest tam naprawdę wiele. Uczestników wydarzeń z pewnością ucieszy możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu po długim szkoleniu czy przepełnionej prelekcjami konferencji. Wytchnienie znajdą w Ukrytej Komnacie Wellness & Spa, gdzie mogą skorzystać m.in. z masaży i pobytu w saunie. Wszyscy, którzy czas między kolejnymi dniami spotkań biznesowych lubią spędzać aktywnie, mogą wziąć udział w podchodach, grze w tenisa czy piłkę nożną. Warto także wybrać się na strzelnicę golfową, popływać łódką po stawie oraz wziąć udział w warsztatach cydrowych, winiarskich czy akademii kulinarnej. 

(...)

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ