Fot. Materiały prasowe

Tor Służewiec najbardziej wszechstronne eventowe venue na mapie Warszawy

Wybudowany w latach trzydziestych XX wieku warszawski Tor Służewiec jest unikalnym obiektem  na skalę światową. To jeden z najstarszych torów w Europie, na którym odbywają się wyścigi konne.  Swoją ponadczasową architekturą, bogatą historią i imponującą przestrzenią zieloną z roku na rok przyciąga  coraz więcej gości, zyskując imponujące grono miłośników.

Tor Służewiec, zarządzany przez Totalizator Sportowy – największego mecenasa sportu w Polsce – dzięki lokalizacji w sercu Warszawy oraz imponującej powierzchni  daje sposobność dopasowania swoich przestrzeni (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) do indywidualnych potrzeb klientów. Kompleks obiektów, a także  przestrzenie na otwartym powietrzu z łatwością pozwalają na zaplanowanie i organizację praktycznie każdego typu eventu. Zarówno kameralnych szkoleń lub bankietów, poprzez targi i wydarzenia sportowe, aż po wielkoformatowe gale i koncerty.

Na całość składa się aż 138 ha terenu, parking zdolny pomieścić ponad dwa tys. samochodów, dwa obiekty: Trybuna Główna i Trybuna Honorowa oraz lokalizacje zewnętrzne: Biały Park i Biały Padok, Park Angielski, Parking Główny oraz Tor Wyścigowy. Jest więc w czym wybierać!  Oprócz tego warto wspomnieć, że Tor  Służewiec charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją – w bliskim położeniu od centrum miasta, lotniska oraz rozbudowanej infrastruktury hotelowej. Jednocześnie przez to, iż jest to teren zamknięty i otoczony zielenią, zapewnia gościom duży komfort oraz szerokie możliwości zagospodarowania dostępnej przestrzeni, według własnych  potrzeb.

[...]

>>POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ