Fot. Materiały prasowe

Hotel Grand Ascot - wysoki standard w sercu Krakowa

4-gwiazdkowy Hotel Grand Ascot, położony w zacisznym sąsiedztwie zabytkowych kamienic krakowskiego Rynku, swoim gościom zapewnia spokój i kameralność butikowego standardu, nie odmawiając przy tym atrakcjom tętniącego życiem Centrum.

130 miejsc noclegowych rozmieszczonych w 63 klimatyzowanych pokojach i apartamentach jest ofertą skierowaną do gości o nietuzinkowym poczuciu estetyki, którzy w podróżach zarówno biznesowych, jak i turystycznych oczekują komfortu w najwyższym standardzie. Hotel Grand Ascot jest miejscem, które idealnie nadaje się do zorganizowania profesjonalnych spotkań, szkoleń oraz konferencji. Multimedialne przestrzenie hotelowe, dostępne w czterech salach konferencyjnych, wyposażone są w nowoczesny i wysokiej klasy sprzęt. Na terenie całego obiektu jest dostęp do szybkiego Internetu (WiFi, LAN). O bezpieczeństwo i komfort wypoczynku w wysokim standardzie zadba wykwalifikowany personel obsługi Hotelu Grand Ascot. Za świeże śniadania, energetyczne lunche, syte obiady i nastrojowe kolacje odpowiada zespół kucharzy na czele z szefem kuchni restauracji Four, Witem Wojasem, absolwentem Akademii Kulinarnej znakomitego Kurta Schellera. Zaś po intensywnym i pełnym wrażeń dniu Goście mogą zrelaksować się przy nastrojowej muzyce i pysznym drinku w lobby barze lub aktywnie spędzić czas w hotelowej siłowni i saunie.

Informacje ogólne

130 miejsc noclegowych w 63 pokojach (standard double/twin, Premium Double, Family Suite, Apartament)
130 miejsc siedzących w 4 salach konferencyjnych, największa sala może pomieścić 100 miejsc w układzie teatr, sale: Copernicus, Einstein, Newton oraz Edison.

Hotel Grand Ascot oferuje profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, fachową organizację konferencji, spotkań i uroczystości rodzinnych oraz ich kompleksową obsługę gastronomiczną.

Nowoczesne, eleganckie, klimatyzowane sale konferencyjne są idealne na duże przyjęcia i kameralne spotkania biznesowe.

Artykuł Sponsorowany

  • Grand-Ascot-1
  • Grand-Ascot-2
  • Grand-Ascot-3
  • Grand-Ascot-4
  • Grand-Ascot-5
  • Grand-Ascot-6
  • Grand-Ascot-7
  • Grand-Ascot-8

Simple Image Gallery Extended