Hotelarze dostosowują się do zmian

Branża hotelowa ma się w Polsce dobrze. Duża w tym zasługa turystów biznesowych, którzy napędzają koniunkturę.To m.in. dzięki nim nowe obiekty powstają nie tylko w głównych ośrodkach, ale także w mniejszych miejscowościach. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów MICE hotelarze wprowadzają też nowości w swoim portfolio.

Czytaj więcej

Branża hotelowa na fali wznoszącej. Czy czeka spowolnienie?

Hotele w Polsce nie narzekają na brak klientów. Duża w tym zasługa branży MICE, która obok turystyki indywidualnej silnie napędza koniunkturę w tym sektorze. W efekcie nad Wisłą powstaje  coraz więcej nowych obiektów. To dobra wiadomość. Zła jest taka, że hossa nigdy nie trwa wiecznie, a pierwsze symptomy spowolnienia zaczynają być już widoczne. 

Czytaj więcej

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Odwiedzana przez miliony gości z całego świata Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, ale również eventowe venue. Oryginalne oraz bardzo funkcjonalne.

Czytaj więcej

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Od samego początku pomysłodawcom i projektantom EXPO Kraków towarzyszyła myśl o maksymalnej wielofunkcyjności tego obiektu.  Dzięki temu dziś jego wnętrza dostosowane są do organizacji różnego  typu wydarzeń – począwszy od imprez kulturalno-rozrywkowych,  na targach, konferencjach i eventach kończąc. 

Czytaj więcej