Fot. Materiały prasowe

Grecja nieoczywista

Organizatorzy imprez MICE nieustannie poszukują nowych kierunków, którymi mogliby jeszcze skuteczniej przyciągnąć uwagę swoich klientów. Szukając tego,  co nieoczywiste z pewnością warto wybrać się w podróż do Grecji.

Zarówno z punktu widzenia turystów indywidualnych, jak i biznesowych Grecja wydaje się dobrze znaną destynacją. Przynajmniej teoretycznie. W praktyce jest to kraj, który ze względu na swoje położenie, wielkość i charakter, w dalszym ciągu potrafi pozytywnie zaskoczyć. I to nawet osoby, które miały okazję odwiedzić go wielokrotnie. Dobrym przykładem może być Costa Navarino, a nawet… Mykonos.  

Ciekawe programy
Położone w Mesenii, w południowo-zachodniej części Półwyspu Peloponez Costa Navarino, wciąż jest jednym z najmniej znanych, a co za tym idzie najbardziej dziewiczych miejsc w całym kraju. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, bogata kultura, unikalne atrakcje, a do tego masa możliwości aktywnego spędzania czasu, sprawiają, że bez problemu da się tam przygotować ciekawe programy dla grup. Łączące nadmorski wypoczynek ze sportem, integracją, team buildingiem, poznawaniem lokalnej kuchni i tradycji.

[...]

>> POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ