Seszele destynacja dla wymagających

Prawie 360 tys. turystów odwiedziło w ubiegłym roku Seszele. Te znane ze swojej niepowtarzalnej przyrody i rajskich krajobrazów wyspy, stają się też coraz popularniejszym kierunkiem podróży MICE. Wszystko dlatego, że idealnie udaje się tam połączyć harmonię natury z wysokim standardem usług.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czym jest w stanie zaskoczyć Dubaj?

Dubaj cały czas zaskakuje nowymi atrakcjami, ale przypomina też o tych już istniejących, często równie interesujących i spektakularnych. Wszystko po to, aby utrzymać swoją konkurencyjność i pozostać jedną z najchętniej odwiedzanych destynacji na świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Maroko przygoda, która pobudza zmysły

Wschód słońca nad Saharą, podróż krętymi drogami wzdłuż gór Atlas czy zakupy na tętniącym kolorami i zapachami placu Dżami al-Fana w Marrakeszu. To podstawowe – chociaż wciąż niesamowite i budzące emocje – punkty zwiedzania Maroka. Co jeszcze warto przeżyć w tym kraju? Koniecznie trzeba zobaczyć jak żyją mieszkańcy gór, jak powstają piękne, zdobiące niemal wszystko mozaiki oraz nauczyć się oddychać przez miętę w garbarni w Fez. To na początek…

CZYTAJ WIĘCEJ

Grecja nieoczywista

Organizatorzy imprez MICE nieustannie poszukują nowych kierunków, którymi mogliby jeszcze skuteczniej przyciągnąć uwagę swoich klientów. Szukając tego,  co nieoczywiste z pewnością warto wybrać się w podróż do Grecji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkajmy się na Mazowszu w sercu Polski!

Atrakcyjność turystyczna Mazowsza tkwi w jego różnorodności  i autentyczności. Nowoczesność przeplata się tu z tradycją, tworząc oryginalną kompozycję umożliwiającą przygotowywanie produktów i ofert dla różnych odbiorców – zarówno turystów indywidualnych, jak i grupowych, wypoczywających oraz biznesowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odwiedź Budapeszt

Malowniczo położony nad Dunajem Budapeszt, przesiąknięty historią dwóch dawnych miast, skutecznie umacnia pozycję jednej z najbardziej pożądanych destynacji w Europie, uwielbianej przez turystów z całego świata. Zapraszamy na wyprawę do miejsca pełnego niezwykłych smaków, kultury, tradycji i sztuki.

CZYTAJ WIĘCEJ