Spotkajmy się na Mazowszu w sercu Polski!

Atrakcyjność turystyczna Mazowsza tkwi w jego różnorodności  i autentyczności. Nowoczesność przeplata się tu z tradycją, tworząc oryginalną kompozycję umożliwiającą przygotowywanie produktów i ofert dla różnych odbiorców – zarówno turystów indywidualnych, jak i grupowych, wypoczywających oraz biznesowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Maroko przygoda, która pobudza zmysły

Wschód słońca nad Saharą, podróż krętymi drogami wzdłuż gór Atlas czy zakupy na tętniącym kolorami i zapachami placu Dżami al-Fana w Marrakeszu. To podstawowe – chociaż wciąż niesamowite i budzące emocje – punkty zwiedzania Maroka. Co jeszcze warto przeżyć w tym kraju? Koniecznie trzeba zobaczyć jak żyją mieszkańcy gór, jak powstają piękne, zdobiące niemal wszystko mozaiki oraz nauczyć się oddychać przez miętę w garbarni w Fez. To na początek…

CZYTAJ WIĘCEJ

Nietuzinkowa destynacja z szeroką ofertą dla MICE

Zleceniodawcy wydarzeń MICE nieustannie poszukują ciekawych destynacji, którymi mogą zachwycić swoich gości. Po pandemii na znaczeniu dodatkowo zyskują kierunki położone niezbyt daleko, bezpieczne i przewidywalne. We wszystkie te oczekiwania świetnie wpisują się Węgry, ze swoją wspaniałą stolicą. To kraj, który zdecydowanie wyróżnia się w regionie tzw. Nowej Europy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odwiedź Budapeszt

Malowniczo położony nad Dunajem Budapeszt, przesiąknięty historią dwóch dawnych miast, skutecznie umacnia pozycję jednej z najbardziej pożądanych destynacji w Europie, uwielbianej przez turystów z całego świata. Zapraszamy na wyprawę do miejsca pełnego niezwykłych smaków, kultury, tradycji i sztuki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Azerbejdżan czeka na gości MICE

Położony między górami Kaukazu i Morzem Kaspijskim Azerbejdżan zachwyca nie tylko swoją stolicą, ale też krajobrazem prowincji, bogactwem natury, zabytkami, kulturą i kuchnią. Czy stanie się wdzięcznym kierunkiem dla grup MICE?

CZYTAJ WIĘCEJ

Branża MICE na Mazowszu powraca do gry

Odrodzenie branży MICE, które obserwujemy mimo różnych trudności, jest bardzo ważne dla lokalnej gospodarki i utrzymania miejsc pracy, ale przede wszystkim dla zapewnienia stabilności sektora turystycznego na Mazowszu - podkreśla Izabela Stelmańska, prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (MROT) oraz zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ