Balicki Hilton Garden Inn Kraków Airport z nową z nową business development manager

przez Think MICE

Anna Jaszczyk-Celary, dotychczas MICE & leisure sales manager Balicki Hilton Garden Inn Kraków Airport, objęła nowe stanowisko, zastępując na nim Kaję Wachowską. 

Anna Jaszczyk-Celary swoją karierę zawodową w branży hotelarskiej realizuje od 2013 r. zaczynając jako MICE coordinator w Accor, następnie sales representative w Dworze Sieraków oraz MICE sales manager już w krakowskim Double Tree by Hilton & Convention Center. Od sierpnia 2015 roku pełni stanowiska managerskie zarówno w segmencie MICE jak i leisure. Z marką Hilton Garden Inn i balickim hotelem lotniskowym związana jest od lipca 2016 roku. Od początku odpowiadała głównie za rozwój segmentu MICE oraz budowanie relacji z klientami korporacyjnymi. 

Na stanowisku business development managera odpowiada m.in. za dalszy rozwój sprzedaży w obszarze MICE, Leisure, CORPO i charakterystycznym dla tego obiektu AirLines, efektywne zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedaży, opracowywanie i realizację budżetu oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wpływających na rozwój biznesu i wzrost wyników finansowych spółki Kraków Airport Hotel. 

Anna Jaszczyk-Celary ukończyła turystykę i rekreację na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją w zarządzaniu w turystyce oraz studia podyplomowe „Handel i Zarządzanie Sprzedażą” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada także certyfikat sieci Hilton „Hilton Garden Inn Sales Leader Programme”. 

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się tuż przy terminalu lotniska Kraków Airport, 12 km od historycznej części miasta. W obiekcie mieści się  155 komfortowo urządzonych pokoi. Z myślą o turystach biznesowych przygotowano centrum konferencyjne (dziewięć sal konferencyjnych oraz jedną salę posiedzeń) oraz całodobowe centrum biznesowe. Na szczególną uwagę zasługuje urozmaicona oferta Restauracji L’atmosphere, nagrodzonej czapką Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Hotel oferuje także udział w światowym programie lojalnościowym Hilton Honors. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos