Fot. Materiały prasowe

Paulina Malczewska w El Padre

przez Think MICE

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Paulina Malczewska obejmując stanowisko kreatywna. Do jej obowiązków należy tworze koncepcji kreatywnych eventów, działań ambientowych i komunikacyjnych dla klientów agencji.

Pierwsze doświadczenie zawodowe Paulina Malczewska zdobywała jako producent w TVN24 gdzie była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie zespołem reporterów i operatorów, selekcjonowanie treści antenowych, koordynację pracy realizatorów wizji, szukanie lokacji, czy zdobywanie akredytacji i pozwoleń. Z ramienia TVN i TVN24 zajmowała się też produkcją przekazów „live” z Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii, przygotowywała też m.in. specjalne wydania „Szkła kontaktowego” i „Dzień dobry TVN”. Później pracowała w Rich Movie Group, gdzie jako reżyser realizowała oraz współtworzyła scenariusz formatu programu „Podzielić M2” dla DOMO+. Od kilu lat jest również wydawcą programu popularnonaukowego „Galileo”.

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (filmoznawstwo, telewizja i kultura medialna) oraz Uniwersytet Poczdamski (wiedza o mediach).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK