Fot. Materiały prasowe

Marta Hałas event managerem w El Padre

przez Think MICE

Po dwóch latach pracy jako office manager Marta Hałas awansowała w agencji El Padre na stanowisko event managera. Do jej obowiązków należy teraz realizacja eventów, działania promocyjne, ambientowe oraz kontakt z klientami. 

W latach 2005 – 2010 Marta Hałas pracowała w firmie Geovita – najpierw jako samodzielny pracownik ds. marketingu, a następnie kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży. Doświadczenie na stanowisku event managera zdobywała pracując przez dwa lata w Pałacowym Centrum Konferencyjnym Pałac Ossolińskich, gdzie odpowiadała za sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych w tym konferencji, szkoleń i wjazdów integracyjnych. Kompetencje marketingowe i sprzedażowe rozwijała pracując jako specjalista ds. marketingu w hotelu Marina Diana. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w El Padre, jako specjalista ds. sprzedaży i organizacji w Brant Hotel & Restaurant, prowadziła sprzedaż, planowała i nadzorowała realizacje rezerwacji grupowych i indywidualnych, a także planowała i realizowała działania marketingowe wspierające sprzedaż oraz współtworzyła i projektowała pakiety usług. 

Marta Hałas jest absolwentką podyplomowych studiów Manager Jakości Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz magistrem kierunku Zarządzanie i Marketing tej samej uczelni. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Źródło: informacje prasowe, oprac. MK