Fot. Materiały prasowe

Paweł Wojnarowski junior event managerem w El Padre

przez Think MICE

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączył Paweł Wojnarowski obejmując stanowisko junior event managera.

Nowy członek zespołu El Padre jest odpowiedzialny za pomoc techniczną i logistyczną przy realizowanych projektach dla klientów oraz wspieranie działu obsługi klienta agencji. Do świata eventów trafił tuż po szkole średniej, podejmując się różnych prac przy produkcji wydarzeń. Mimo młodego wieku doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Krema jako spedytor/logistyk, a w latach 2016 - 2018 pracując w firmie Essential Models przy obsłudze technicznej i organizacji imprez, gdzie współpracował z kilkoma agencjami eventowymi m. in. z agencją El Padre przy projektach realizowanych dla Affidea, BBC, PKN Orlen, Orlen Upstream, PKO BP.

Jest absolwentem Zespołu Szkół im. Stanisława Wysockiego w Warszawie (profil logistyczny). Jego pasją są podróże. Wybierając destynację kieruje się wysoką temperaturą. Produkuje również muzykę – linie melodyczne i podkłady dla polskich raperów. W wolnych chwilach lubi ćwiczyć na siłowni. Poszukuje mocnych wrażeń, twierdzi, że jest uzależniony od adrenaliny. Dostarcza jej sobie trenując sztuki walki i skacząc ze spadochronem.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos