Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Ziemiańska w firmie Targi w Krakowie

przez Think MICE

Z początkiem czerwca Agnieszka Ziemiańska objęła stanowisko kierownika Działu Kongresów Targów w Krakowie. Do jej obowiązków należy całościowa koordynacja prac tego działu, w tym nadzór zarówno nad przygotowaniem, jak i realizacją wydarzeń.  

Agnieszka Ziemiańska jest absolwentką zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie/Krakowskiej Szkole Biznesu. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży spotkań zdobywała w Centrum Kongresowym ICE Kraków oraz w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Centre, gdzie pełniła funkcję senior sales managera.  

W 2013 r. zdobyła The AIPC Academy Scholarship, stypendium przyznawanie przez międzynarodowe stowarzyszenie centrów kongresowych, skierowane do profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją branżową wiedzę. W tym samym roku została zakwalifikowana do programu edukacyjnego Forum for Young Professionals, współorganizowanego przez stowarzyszenie ICCA i branżowe targi IBTM. Była też członkiem lokalnego komitetu organizacyjnego konferencji European Meetings and Events Conference (EMEC) 2015, organizowanej przez stowarzyszenie MPI, w którego strukturach działa. Od 2014 r. jest wiceprezesem MPI Poland Chapter. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK