Fot. Materiały prasowe

Nowa dyrektor Hilton Garden Inn Kraków Airport

przez Think MICE

Kaja Wachowska, która do tej pory w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport pełniła funkcję kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu, została nową dyrektor generalną tego obiektu. Zastąpiła na tym stanowisku Artura Trukawińskiego. 

Wachowska jest absolwentką Administracji Publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” oraz „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton. 

Z branżą hotelarską związana od prawie dziesięciu lat. W 2008 r. rozpoczęła pracę jako sales coordinator w Hekon Hotele Ekonomiczne S.A. W kolejnych latach pracowała jako corporate sales manager w hotelu Novotel Kraków Centrum. Karierę kontynuowała w Euro-Hotele Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch hoteli przynależących do sieci Hilton Worldwide – DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 r. związała się z balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport. Kierując działem sprzedaży i marketingu odpowiadała za realizację planów sprzedażowych oraz budowanie wizerunku hotelu i restauracji L’atmosphere. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK