Fot. Materiały prasowe

Michał Kozak w Hotelu Arłamów

przez Think MICE

Po 15 latach Michał Kozak rozstał się z grupą Mazurkas. Z dniem 14 maja br. rozpoczyna pracę na stanowisku wiceprezesa i dyrektora generalnego w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów w Bieszczadach.

Michał Kozak zakończył swoją pracę w Mazurkasie 10 maja br. Z firmą związał się w 2003 r., piastując pierwotnie stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Przechodząc przez poszczególne szczeble kariery zawodowej w 2013 r. został dyrektorem generalnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360. – Przychodzi moment, w którym bardzo poważnie musisz się zastanowić, co dalej chcesz osiągnąć, dokąd zmierzasz? Mam tu na myśli swój ogólny samorozwój. Dlatego zdecydowałem się na zmianę. Mimo że pracę w Mazurkasie wspominam bardzo dobrze, nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego – tłumaczy Michał Kozak. 

Prywatnie jest fanem sportu, w szczególności piłki nożnej. W latach 2009-2013 był wiceprezesem ds. marketingowo-sportowych w klubie Znicz Pruszków. Ukończył Wyższą Szkołę Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie oraz Prywatną Szkołę Biznesu i Administracji, również w Warszawie. 


MK