Fot. Materiały prasowe

Michał Supieta incentive managerem w Travel Consulting

przez Think MICE

Do zespołu Travel Consulting dołączył Michał Supieta. Jako incentive manager odpowiada za rozwój działu wyjazdów firmowych w firmie.

Supieta kierował wcześniej działem incentive w Opal Travel. Prowadził tam projekty zarówno dla 20 jak i na 100 osób. Z turystyką związany od 2011 roku – początkowo jako pilot, następnie koordynator wyjazdów. Przed rozpoczęciem przygody z turystyką, która stała się jego życiową pasją, mieszkał i pracował w Hiszpanii oraz Portugalii, do których zawsze chętnie wraca. Również prywatnie sporo podróżuje – zwiedził jak dotąd ponad 50 krajów, ale liczba ta systematycznie rośnie.

W firmie Travel Consulting Michał Supieta jest odpowiedzialny m.in. wprowadzenie i popularyzację nowych produktów i rozwiązań w branży incentive, przede wszystkim w takich obszarach jak: coaching, grywalizacja, motywacja. Każdy z nowo wprowadzanych produktów oparty jest o doświadczenie i wiedzę eksperta z danej dziedziny. Travel Consulting nie tylko zajmuje się realizacją wyjazdów, ale także tworzy ich content, programy szkoleniowe oraz wspiera komunikację przedwyjazdową z uczestnikami. Efektem tych działań jest stała współpraca klientów korporacyjnych, głównie z branży ubezpieczeniowej, finansowej i farmaceutycznej z firmą oraz realizacje wyjazdów na ponad 400 osób.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos