Fot. Materiały prasowe

Adriana Szczeniowska dyrektor zarządzającą Rent Design

przez Think MICE

Z początkiem stycznia 2018 r. Adriana Szczeniowska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej Rent Design.  

Jak czytamy w informacji prasowej dotyczącej nominacji, dyrektor zarządzajacy to nowe stanowisko w strukturze tej firmy, zaś jego utworzenie to efekt jej dynamicznego rozwoju, nieustannego zwiększania zasobów, a co za tym idzie konieczności rozszerzenia struktur.

Jako dyrektor zarządzająca Adraina Szczeniowska wspiera Wojciecha Zbroję, prezesa Rent Design. Do jej zadań należy zarządzanie pracą wszystkich zespołów, w tym biura oraz magazynu wyposażonego w ponad 26 tys. produktów, reprezentowanie spółki, planowanie strategiczne, modernizacja, kontrola jakości, jak również koordynacja działań promocyjnych. Odpowiada także za wyniki finansowe i rozwój Rent Design. 

Adriana Szczeniowska to absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2006 r. Doświadczenie zdobywała w cenionych na rynku agencjach public relations: 24/7 PR oraz sieciowej PLEON (obecnie Ketchum).
Współpracę z Rent Design rozpoczęła w styczniu 2013 r. na stanowisku PR & marketing manager, na którym zajmowała się m.in. działaniami promocyjnymi skierowanymi do klientów spółki, zarządzaniem komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy, jak również koordynacją współpracy z partnerami biznesowymi oraz mediami.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos