Fot. Materiały prasowe

Magdalena Galińska w ICP Group

przez Think MICE

Z początkiem roku Magdalena Galińska objęła stanowisko incentive unit directora w ICP Group SA.

Do jej obowiązków należy zarządzanie działem incentive, w tym zwiększanie efektywności i innowacyjności przygotowywanych tam projektów.
Magdalena Galińska z branżą MICE związana jest od 17 lat. Od 2005 r. pracowała w dziale zakupów Polpharmy jako kierownik ds. zakupów usług eventowych. W ubiegłym roku została jurorką konkursu Effie Awards i PROCON Awards „Supplier of The Year”. Jest też laureatką nagrody MP Power Awards w kategorii Meeting Planner.

Aktywnie działa na rzecz branży jako lider streamu eventowego w ramach projektu „Biała Księga Komunikacji Marketingowej”, której celem jest wypracowanie najlepszych standardów zakupowych
i przetargowych w kategoriach marketingowych. Jej doświadczenie w pracy po stronie klienta ma zwiększyć konkurencyjność ICP Group na rynku. – Do naszego teamu dołącza kolejny profesjonalista, którego doświadczenie, wiedza i umiejętności będą dalej rozwijać i budować wartość spółki, ponadto świetnie wpisują się w oczekiwania rosnącej liczby klientów oraz skalę i złożoność realizowanych projektów – powiedział Krzysztof Michniewicz, prezes ICP Group SA.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK