Fot. Materiały prasowe

Matthieu Carrour dyrektorem operacyjnym ds. marki własnej Halo

przez Think MICE

Z początkiem czerwca Matthieu Carrour został powołany przez Polski Holding Hotelowy (PHH) na stanowisko dyrektora operacyjnego ds. marki własnej Halo. Jest teraz odpowiedzialny za hotele i obiekty Halo w całej Polsce, w dalszym ciągu piastuje również funkcję dyrektora zlokalizowanego na warszawskim Okęciu hotelu Hampton by Hilton.

Carrour z PHH związany jest od 2016 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywał w dziale operacyjnym w Hampton by Hilton Warsaw Airport. Potem rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel i Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. W 2021 roku pełnił funkcję dyrektora Moxy Poznań Airport, a od 2022 roku jest dyrektorem Hampton by Hilton Warsaw Airport.

– Jako dyrektor operacyjny ds. marki własnej Halo czuję się zobowiązany do tego, aby każdy hotel Halo spełniał najwyższe standardy i oferował naszym gościom niezapomniane wrażenia. Będę ściśle współpracował z zespołem nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem naszych usług, tak aby każdy pobyt w Halo był inspirującym doświadczeniem – powiedział Matthieu Carrour.
PHH wprowadził na rynek markę hotelową Halo w październiku 2023 roku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK