Fot. Materiały prasowe

Malwina Pająk w El Padre

przez Think MICE

Do zespołu El Padre, po zakończonym pomyślnie okresie próbnym, dołączyła Malwina Pająk obejmując nowo utworzone stanowisko communication managera.

Malwina Pająk odpowiada za prowadzenie zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji agencji, koordynację działań promocyjnych, a także zarządzanie mediami społecznościowymi i stronami agencji. Do jej kluczowych obowiązków należy również wsparcie zespołu kreacji – tworzenie i wdrażanie koncepcji kreatywnych oraz szeroko rozumiany copywriting.

Malwina Pająk jest związana z branżą mediów i marketingu od 20 lat. Przez ostatnich pięć pracowała na stanowisku copywriterki i dziennikarki w spółce medialnej Agora (publikowała m.in. w Wysokich Obcasach, Logo i Gazecie Wyborczej, odpowiadała również za koncepcje kreatywne dla wielu tytułów Agory). Wcześniej, pracując po stronie agencji (IF Nation Group, Feno) przygotowywała kampanie dla marek takich jak Electrolux, Durex, Jack Daniel’s, Wizz Air czy Haribo.

Malwina Pająk jest również publicystką i pisarką. Wydała powieści „Lukier” i „Wstręt”, obecnie pracuje nad trzecią książką.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK