Fot. Materiały prasowe

Karolina Dąbrowska w Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne

przez Think MICE

Karolina Dąbrowska dołączyła do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne.

Przygodę z hotelarstwem Karolina Dąbrowska rozpoczęła prawie 10 lat temu w hotelu Hilton Garden Inn Airport w Krakowie, gdzie pracowała jako recepcjonistka. Stopniowo awansowała, pełniąc funkcje kierownicze w londyńskich hotelach sieci Hilton. W 2019 roku wróciła do Polski, obejmując stanowisko kierowniczki recepcji w nowo otwartym obiekcie Green Mountain Hotel and Apartments w Karpaczu w ramach Grupy Górskie Resorty. Następnie pracowała jako kierowniczka recepcji dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy przy otwarciu nowej inwestycji Pieniny Grand. Z końcem 2022 roku dołączyła do grupy Arche, budując dział sprzedaży w gdańskim obiekcie Dwór Uphagena. Z początkiem tego roku zaczęła tworzyć dział sprzedaży i marketingu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne, jako kierowniczka ds. kluczowych klientów. Jest odpowiedzialna za segment MICE.

– Dołączenie do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe, dające możliwości rozwoju zawodowego. Otwarcie kolejnego obiektu stanowi dla mnie inspirujące wyzwanie, które z niecierpliwością podjęłam. Cieszę się, że będę mogła oferować moim kontrahentom jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w tej części kraju. Jestem ogromnie podekscytowana możliwościami, jakie oferuje nasz obiekt w Nałęczowie. Chcemy stworzyć dla organizatorów eventów wyjątkowe doświadczenie, łączące profesjonalizm, komfort i niezapomnianą atmosferę – powiedziała Karolina Dąbrowska.

– Jest mi ogromnie miło, że Karolina przyjęła moje zaproszenie do działu sprzedaży i marketingu. Mogłam liczyć na jej pomoc i doświadczenie w poprzednich obiektach Grupy Arche. Teraz pracujemy już ze sobą bezpośrednio z czego bardzo się cieszę. Liczę, że Karolina wniesie swoje doświadczenie i standardy pracy, jakie miała okazję zdobyć pracując zagranicą – powiedziała Linda Terzić, kierowniczka sprzedaży i marketingu w hotelu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne

Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to kolejny obiekt Grupy Arche, którego otwarcie plonowane jest na koniec drugiego kwartału 2024 roku. Obiekt będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną (ponad 600 mkw.), restauracją, dwoma barami, częścią spa, wellness, basenem jak również częścią rehabilitacyjną.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK