Fot. Materiały prasowe

Marcin Dabulis 

przez Think MICE

Do teamu kreacji eventowej agencji Plej dołączył Marcin Dabulis. Objął stanowisko creative directora. 

Dabulis z branżą eventową związany jest już 17 lat. Przez 14 lat realizował się jako producent, jednak 3 lata temu postanowił skoncentrować się na tym co daje mu najwięcej satysfakcji, czyli na kreacji. – Spójne koncepty, scenariusze i nietuzinkowe scenografie podkreślające ideę kreatywną krążące w mojej głowie stają się realne i to jest to, co cieszy mnie najbardziej w tym zawodzie – mówi nowy szef kreacji eventowej Plej. 
Marcin Dabulis  wcześniej współpracował z kilkoma agencjami, ostatnio związany był z MyPlace. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, Canon, PZU czy Banku Zachodniego WBK. – Marcina  cechuje podobna wizja, wartości i podejście do pracy jak cały zespół Plej. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim zdolnościom kreatywnym oraz wiedzy producenckiej Marcin doskonale pokieruje pracami pięcioosobowego teamu kreacji eventowej – mówi Anna Ufnal, event production director Plej. 

Prywatnie nowy szef kreacji eventowej Plej to pełny pozytywnej energii, niepoprawny optymista, który cieszy się życiem. Uwielbia podróżować, skąd przywozi mnóstwo inspiracji, zwłaszcza kulinarnych. Po godzinach sporo czasu spędza w kuchni, a swoją pasją dzieli się na blogu „Kuchnia Singla”. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos