Fot. Materiały prasowe

Mariusz Ładny

przez Think MICE

Z końcem sierpnia Mariusz Ładny, dotychczasowy zastępca dyrektora hotelu w warszawskim Courtyard by Marriott, objął stanowisko dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Mariusz Ładny jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Doświadczenie hotelarskie zdobywał w sieci Marriott, w wielu obszarach działalności hotelu – od gastronomii poprzez audyt wewnętrzny, recepcję, sprzedaż i marketing. Od 2003 r. był związany ze spółką Chopin Development, zarządzającą hotelem Courtyard by Marriott Warsaw Airport, gdzie w 2011 r. został dyrektorem Pionu  Zarządzania Przychodami, a w 2014 r. objął funkcję zastępcy dyrektora całego obiektu. W ramach ostatniej specjalizacji w zakresie Revenue Management został laureatem nagrody Marriott Global Revenue Management Leader of The Year 2016. – Z ogromną radością przystępuję do nowego wyzwania, jakim będzie zarządzanie jednym z największych hoteli konferencyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej (…). Pod dotychczasowym zarządem Mirosława Moczarskiego hotel ugruntował sobie już bardzo dobrą pozycję obiektu konferencyjnego i SPA nie tylko na rynku polskim, ale także w wymiarze regionu czy całej Europy – powiedział Mariusz Ładny.
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw położony jest w warszawskiej dzielnicy Wawer. Obiekt dysponuje ponad 5 tys. mkw. powierzchni eventowej, pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić do 700 gości, SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK