Fot. Materiały prasowe

Piotr Czajkowski

przez Think MICE

El Padere ma nowego event managera. Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do grona pracowników agencji dołączył Piotr Czajkowski. Odpowiada za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami agencji.

Czajkowski swoją przygodę z eventami rozpoczął już w czasie studiów, działając w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był koordynatorem wielu uczelnianych akcji, m.in. Wampiriady, Studenckiego Nobla, Forex Cup Young czy Wielkich Korepetycji z Historii, a także spotkań naukowych i integracyjnych. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał, organizując kampanie społeczne, edukacyjne oraz konferencje prasowe. Pracował dla firm takich jak Amgen, Eli Lilly, Angelini, Teva, Stada, czy Mundipharma. Jako event manager w El Padre pracował już przy realizacji projektów dla PKN ORLEN, BBC Worldwide, PGE i Toyota Motor Poland (Lexus).

Piotr Czajkowski jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (kierunek: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja: public relations i branding). Jego największą pasją jest piłka ręczna (był zawodnikiem, a potem kierownikiem drużyny uniwersyteckiej; do dziś jest wiernym kibicem ORLEN Wisły Płock). Jego zainteresowania przełożyły się również na współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce i pracę w zespole prasowym Mistrzostw Europy Kobiet do lat 17 oraz Mistrzostw Europy Mężczyzn do lat 18, które odbywały się w Polsce.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos