Fot. Materiały prasowe

Edyta Kulka general managerką Leonardo Royal Warsaw

przez Think MICE

W połowie marca stanowisko general managera hotelu Leonardo Royal Warsaw objęła Edyta Kulka.

Edyta Kulka posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, zdobywane w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Pierwsze kroki stawiała w Londynie w prestiżowym The Royal Horseguards. W Polsce była dotąd odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na rynek jednego z hoteli Holiday Inn oraz zarządzała kilkoma obiektami marek Best Western w Satoria Group i Qubus.

W Leonardo Royal Warsaw odpowiedzialna jest za odświeżenie wizerunku marki i umocnienie jej standardów spójnych z koncepcją sieci Leonardo Hotels. Na horyzoncie pojawiają się także plany inwestycyjne i wzmocnienie segmentu MICE. – Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię. Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie – powiedziała Edyta Kulka.

Czterogwiazdkowy Leonardo Royal znajduje się w Warszawie na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Oferuje gościom sześć modułowych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 mkw., bar, restaurację dla 120 osób oraz 178 pokoi, w tym 11 apartamentów.

– Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i niewątpliwie nadal będzie pełnił dla nas wiodącą rolę. Przywracając tu stanowisko general managera i oddając je w ręce tak wykwalifikowanej osoby jak Edyta, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardzie – powiedziała Paulina Kołodziejczyk, multiproperty manager Leonardo Hotels w Polsce.
Leonardo Royal Warsaw jest jednym z czterech obiektów sieci Leonardo Hotels w naszym kraju. Aktualnie należą do niej także NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK