Fot. Materiały prasowe

Awans w regionalnym zespole grupy Accor

przez Think MICE

Grupa Accor awansowała Annę Warmus-Pavone na stanowisko director of Talent & Culture – Poland, Baltics & Ukraine. 

Anna Warmus-Pavone współtworzy zespół Talent & Culture grupy Accor w Europie Wschodniej od listopada 2021 roku. Na nowym stanowisku jako Talent & Culture director – Poland, Baltics & Ukraine jest odpowiedzialna za zarządzanie talentami w hotelach klas premium, midscale i economy w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie i Ukrainie. Nowe zadania łączy z dotychczasową rolą liderki warszawskiego oddziału Talent & Culture. 

Na co dzień Anna obsługuje ponad sto hoteli i nadzoruje nowe otwarcia w regionie, a także współpracuje z wiceprezesami ds. operacyjnych i dyrektorami hoteli. Wraz ze swoim lokalnym zespołem pozostaje w bezpośrednim kontakcie ze 120 pracownikami warszawskiego biura Accor oraz na bieżąco doradza managerom talentów. 

Anna Warmus-Pavone jest członkiem Chartered Institute of Personnel and Development – profesjonalnego Instytutu HR. Z branżą hotelarską jest związana od blisko 20 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała na stanowiskach rekrutacyjnych w Millenium & Copthorne Hotels, a później w działach HR w Mint Hotel i Landmark London hotel. Z branżą HR związała się w 2003 roku. Doświadczenie w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi zdobywała, pracując głownie zagranica w Anglii i Australii, gdzie zajmowała stanowiska managerskie w departamentach HR międzynarodowych firm. To właśnie w Londynie dołączyła do Accor w 2006 roku i przez ponad cztery lata pracowała jako manager HR. W 2021 roku powróciła do Accor, zajmując stanowisko Talent & Culture Manager – Poland, Baltics & Ukraine. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK