Fot. Materiały prasowe

Nowa dyrektor hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

przez Think MICE

Justyna Obiegło objęła stanowisko dyrektora hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora generalnego w InterContinental Warszawa.

Justyna Obiegło związana jest z branżą hotelarską od ponad 15 lat. Nadzorowała otwarcia i pracę hoteli w obszarze tworzenia strategii, a także polityki cenowej, monitorowania poziomu wskaźników sprzedaży i maksymalizacji przychodów zarówno w obiektach luksusowych, jak i ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 roku w Sheraton Poznań Hotel na stanowisku analityka rynku, a po dwóch latach awansowała do pozycji revenue managera. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko cluster revenue managera hoteli Sheraton i Westin. W tym samym roku rozpoczęła współpracę z siecią IHG Hotels & Resorts na stanowisku director of revenue management w InterContinental Warszawa.

Justyna Obiegło odegrała istotną rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Center w 2017 roku, a także wspierała InterContinental Malta na stanowisku cluster director of revenue management. W tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę IHG Europe Star Award w kategorii Best Colleague Award InterContinental. W 2020 roku dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise mającego na celu wsparcie kobiet, których ambicją jest zostanie general managerem. W 2022 roku awansowała na stanowisko executive assistant manager in charge of rooms operations and revenue w InterContinental Warszawa. 

W Holiday Inn Warsaw City Centre odpowiada za wyniki hotelu pod względem komercyjnym i operacyjnym. – Ostatnie lata były okresem wielkich przemian w branży turystycznej i postawiły przed nami ogromne wyzwania oraz pokazały jak w bardziej efektywny sposób zarządzać procesami. Jestem przekonana, że wnioski z tego czasu przyniosą w długoterminowej perspektywie korzyści dla właścicieli, pracowników i społeczności. Bardzo się cieszę, że jako swój pierwszy hotel, będę miała okazję poprowadzić właśnie Holiday Inn, czyli jeden z najbardziej rozpoznawanych brandów w portfolio IHG Hotels & Resorts – powiedziała Justyna Obiegło. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK