Fot. Materiały prasowe

Damian Jemioło nowym PR & marketing managerem w Plej

przez Think MICE

Damian Jemioło dołączył do zespołu agencji Plej jako PR & marketing manager. Wcześniej związany był m.in. z portalami NowyMarketing i MamStartup.

W latach 2021–2023 Damian Jemioło pracował jako dziennikarz marketingowy i startupowy. Związany był z redakcjami Marketing i Biznes, NowyMarketing oraz MamStartup. W tym czasie nagrał ok. 200 podcastów o tematyce marketingowej, startupowej i PR-owej.

Oprócz tego był współprowadzącym podcastu „Marketing Przegadany” wraz z Wojtkiem Walczakiem, pełniącym funkcję CSO w Plej. Jako marketer współpracował też ze Stratosferą, Kuźnią Treści, Agencją Momentalną czy InStreamly. W Plej odpowiada za komunikację, PR i marketing organizacji.

– Dołączenie do Plej to dla mnie szansa na rozwój i perspektywa na tworzenie nowych, świeżych rzeczy. A także ukazanie potencjału organizacji. W końcu Plej to jedna z największych w Polsce firm zajmujących się budowaniem komunikacji marek – od strategii, przez kreację, social media, influencer marketing, technologię po eventy – powiedział Damian Jemioło.
Zespół Plej liczy obecnie prawie 160 osób.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK