Fot. Materiały prasowe

Ewa Wiącek awansuje w endorfina events

przez Think MICE

Zmiany personalne w agencji endorfina events. Do grona dyrektorskiego dołącza Ewa Wiącek, wcześniejsza senior project managerka, obejmując stanowisko events directora.

Ewa Wiącek z endorfina events związana jest od siedmiu lat, gdzie rozpoczęła pracę na pozycji junior project managerki, kolejno przechodząc przez kolejne szczeble kariery. W pierwszym kwartale 2023 roku awansowała ze stanowiska senior project managerki na events directora, tym samym zarządzając i nadzorując pracę zespołu produkcyjnego.

– Objęcie stanowiska dyrektorskiego w firmie, w której rozwinęłam skrzydła w branży eventowej to zwieńczenie lat ciężkiej pracy, doskonalenia swoich umiejętności, ale także budowania relacji z zespołem opartych na zaufaniu i partnerskości. Doceniam szanse, jakie stale stawia przede mną endorfina i to, że mogę współpracować z teamem, który każdego dnia powoduje uśmiech na mojej twarzy, ale także wspiera się w cięższych momentach – powiedziała Ewa Wiącek.

– Ewa jest z nami od wielu lat. Systematycznie rozwija swoje kompetencje, doskonale radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami i awans w jej przypadku był naturalnym kierunkiem rozwoju zawodowego. Bardzo sobie cenię jej profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Nasze relacje oparte są na głębokim zaufaniu, a to największa wartość na jakiej można budować relacje zawodowe – dodał Michał Kaleta, managing director endorfina events.

Ewa Wiącek w branży MICE obecna jest od dłuższego czasu. Początkowo była związana z działami sprzedaży w branży hoteli luksusowych, gdzie rozwijała umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz zarządzania zespołem i projektami. W endorfina events realizowała projekty, dla takich klientów, jak m.in. H&M, L'Oréal, Techland, Kross, Ekstraliga Żużlowa, T-Mobile czy Ekstraklasa, której ostatnia gala została przez klienta okrzyknięta „najlepszą w historii wydarzenia”.

Obecnie na zespół dyrektorski w endorfina events składają się: dyrektor zarządzający Michał Kaleta, operations director Dagmara Berka-Kochańska, client service director Anna Rajewska, creative director Agnieszka Widera, creative and business development director Dawid Wojtkiewicz oraz events director Ewa Wiącek.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK