Fot. Materiały prasowe

Tomasz Murawski dyrektorem ibis Styles Warsaw Airport

przez Think MICE

Tomasz Murawski został powołany na stanowisko dyrektora generalnego nowego ibis Styles Warsaw Airport, który w tym roku dołączy do portfolio sieci Accor w stolicy.

Zlokalizowany przy ul. Poleczki, niedaleko warszawskiego lotniska Chopina ibis Styles Warsaw Airport będzie trzecim obiektem tej marki w mieście. W związku ze zbliżającym się otwarciem, grupa Accor mianowała Tomasza Murawskiego dyrektorem generalnym nowego hotelu. Do jego zadań w fazie początkowej należy koordynacja wszystkich procesów prowadzących do otwarcia, a następnie – zarządzanie obiektem. Nominacja weszła w życie 1 kwietnia br.

Tomasz Murawski jest związany z branżą hotelarską nieprzerwanie od 1998 roku. Pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w działach operacyjnych, rozpoczynając od roli operatora centrali telefonicznej, poprzez recepcjonistę i stanowisko front office managera. W 2009 roku związał się z działem sprzedaży, obejmując stanowisko group & events sales executive w warszawskich hotelach Sheraton oraz Westin. Jego doświadczenie obejmują także stanowiska account directora w centralnym dziale National Sales Office dla hoteli Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w hotelu Bristol w Warszawie.

Od 2016 roku Tomasz Murawski pełnił funkcję director of group & convention sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw należących do sieci Marriott International, a w 2019 zaangażował się w projekt otwarcia nowego hotelu – Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jako dyrektor działu sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy w zespole Accor pełnił funkcję dyrektora działu sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

– Dołączenie do zespołu wiodącej grupy hotelowej na świecie, z szerokim portfolio różnorodnych marek skierowanych do niemal każdego segmentu w branży to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku – powiedział Tomasz Murawski.
ibis Styles Warsaw Airport zaoferuje gościom 124 pokoi, Lobby Bar, restaurację oraz dwie sale konferencyjne i parking.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK