Fot. Materiały prasowe

Artur Gębicki awansuje w strukturach Accor

przez Think MICE

Artur Gębicki obejmie stanowisko dyrektora generalnego dwóch hoteli: Novotel Szczecin Centrum oraz ibis Szczecin Centrum. Nową rolę będzie pełnić od 1 marca br.

Artur Gębicki od 10 lat należy do zespołu Accor. Pierwsze doświadczenia w branży turystyczno-hotelarskiej zdobywał i rozwijał w roli koordynatora w dziale rezerwacji w hotelu Novotel Łódź Centrum. Szybko awansował, obejmując kolejno funkcję kierowniczą w dziale recepcji w Łodzi oraz rooms divison manager w hotelu Novotel Kraków Centrum wraz z rolą zastępcy dyrektora. W 2019 roku rozpoczął pracę w Novotel oraz ibis Wrocław Centrum na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu.

Poprzez pracę w modelu combo, Głębicki zdobył doświadczenie w branży i pogłębił swoje umiejętności zarządzania hotelami, poszerzając horyzonty, m.in. w tematach dotyczących rozwoju pracowników, sprzedaży, planowania długo- i krótkookresowego.

Awansując na stanowisko dyrektora generalnego, Artur Głębicki będzie odpowiedzialny za prowadzenie dwóch hoteli należących do Orbis: Novotel Szczecin Centrum ze 117 pokojami, restauracją i 9 salami konferencyjnymi oraz ibis Szczecin Centrum – ze 106 pokojami.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK