Fot. Materiały prasowe

Karolina Kuś nową dyrektor ds. sprzedaży w Reequest Events

przez Think MICE

Wraz z początkiem 2023 roku obowiązki sales and events directora w agencji Reequest Events objęła Karolina Kuś. Odpowiedzialna jest za rozwój sprzedaży i organizację eventów. 

Karolina Kuś dołączyła do zespołu Reequest Events w kwietniu 2022 roku. Swoje doświadczenie w branży sukcesywnie buduje i wzmacnia od 2017 roku, kiedy zaczynała pracę w jednej z krakowskich agencji. Do zadań Karoliny Kuś należy teraz m.in. poszerzanie portfolio klientów korporacyjnych, relacje z kluczowymi klientami i partnerami oraz szkolenia i wdrażanie nowych pracowników w tajniki organizacji eventów. 

Karolina Kuś może pochwalić się bogatym portfolio, w którym znajdują się wydarzenia i projekty tworzone z troską i dbałością o detale. Współpracowała z klientami korporacyjnymi, takimi jak m.in.: PKN Orlen, Fundacja Orlen, Anwil, Clico, EY GDS, FireEye, McAfee, Fortinet, Polska Spółka Gazownictwa czy Totalizator Sportowy. – We współpracy z klientami i podwykonawcami stawiam na partnerstwo, szczerość i jasną komunikację. Nie zostawiam miejsca na domysły, a każdy problem zmieniam w wyzwanie. W firmie natomiast najważniejsza jest dla mnie pewność, że w zespole możemy na siebie liczyć. Z niezwykle kreatywną Roxaną Dawid, wizjonerem Filipem Walotką, moim rzetelnym i elastycznym podejściem oraz zaangażowanym i zmotywowanym zespołem jesteśmy przekonani, że agencja Reequest Events jest gotowa na kolejne wyzwania, które czekają nas w tym oraz w kolejnych latach – powiedziała Karolina Kuś. 

Reequest Events to to agencja działająca w obszarze szeroko pojętego event marketingu, która od ponad 13 lat współpracuje z klientami korporacyjnymi w Polsce i za granicą.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK