Fot. Materiały prasowe

Nowe osoby w warszawskim biurze Accor

przez Think MICE

Accor rozbudowuje zespół regionalnego biura w Polsce. Rafał Krajewski został powołany na stanowisko content managera w Accor Eastern Europe, do warszawskiego zespołu dołączył też Lesław Smoragiewicz, jako business intelligence analyst.

Rafał Krajewski jest związany z branżą hotelarską od ponad pięciu lat. Pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w hotelu ibis Warszawa Centrum, gdzie  dołączył zespołu Food & Beverage. W 2019 roku objął pieczę nad  całością działań guest experience hotelu, kładąc duży nacisk na innowacje i cyfrowe rozwiązania. Chętnie angażował się również w projekty realizowane przez markę ibis, takie jak m.in. kampania ibis Tu Mieszka Muzyka oraz organizację w warszawskich hotelach eventów ibis MUSIC Live Gigs.

Po pięciu latach współpracy z ibis Warszawa Centrum, Krajewski dołącza do regionalnego biura Accor w Warszawie jako commercial content junior manager. Do jego zadań będzie należeć koordynacja i nadzór nad przepływem treści marketingowej wewnątrz firmy.

– W trakcie swojej kariery w hotelarstwie, miałem okazję zobaczyć, jak działa hotel od kuchni. W ramach działań guest experience poznałem potrzeby zarówno gości, jak i hotelowego zespołu. To cenne doświadczenie zbudowało we mnie umiejętność słuchania, którą mam zamiar wykorzystać na nowym stanowisku – powiedział Rafał Krajewski.

Do zespołu analityków dołącza z kolei Lesław Smoragiewicz w roli business intellingece analyst. W ramach pełnionego stanowiska będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych, a także rozwijanie już istniejących raportów, przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.

Lesław Smoragiewicz posiada ponad 18 lat bogatego doświadczenia pracy w branży hotelarskiej, podczas których miał okazję poznać wyzwania różnych stanowisk sektora. Swoją karierę rozpoczynał jako recepcjonista w hotelu Jurys Inn Manchester, w którym później został kierownikiem housekeepingu, a następnie objął stanowisko night managera. W 2008 roku przeniósł się do Mercure Warszawa Grand, gdzie został Kierownikiem rezerwacji i asystentem ds. revenue. Jako multihotel revenue manager był odpowiedzialny najpierw za opiekę nad pięcioma hotelami na rynkach warszawskim i łódzkim, by później nadzorować 10 obiektów na rynku niemieckim.

– Choć w hotelarstwie pracuję już ponad 18 lat, wciąż bardzo cenię nowe doświadczenia i szansę rozwoju. Dzięki temu praca w tej branży nigdy nie nudzi, wręcz przeciwnie – jest dynamiczna, różnorodna i daje pozytywną energię. Nie mogę się doczekać nowych wyzwań i wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom analitycznym – powiedział Lesław Smoragiewicz.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK