Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Puszczewicz kończy współpracę z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną

przez Think MICE

Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce poinformowało, że z dniem 28 października br. Agnieszka Puszczewicz zakończyła współpracę z tą instytucją. Jej odejście jest efektem złożonej rezygnacji z funkcji dyrektora przedstawicielstwa.

– Odchodzę na własną prośbę, bo formuła mojej współpracy z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną się wyczerpała. Praca dla chorwackiej turystyki była dla mnie ogromnym zaszczytem. Zostawiam za sobą rezultaty lepsze o 8 proc. niż w rekordowym 2019 r. i ponad 4 proc. lepsze niż w 2021 r. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji tej misji. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zrealizować, podczas mojej pięcioletniej służby, wszystkie założone cele. Nadszedł czas na nowe wyzwania. Jestem pewna, że nasze drogi zawodowe wkrótce znowu się przetną. Przedstawicielstwo będzie kontynuowało swoją dotychczasową działalność na rynku polskim. Zostawiam je do wyboru nowego dyrektora w pewnych i profesjonalnych rękach moich dotychczasowych współpracownic Agnieszki Stasiak i Małgorzaty Kowalskiej – powiedziała Agnieszka Puszczewicz.
 
Decyzję odnośnie terminu rozpisania nowego konkursu na stanowisko dyrektora Przedstawicielstwa w Polsce podejmie Rada Turystyczna na czele z Nikoliną Brnjac, minister turystyki i sportu Republiki Chorwacji.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK