Fot. Materiały prasowe

Patrycja Niedźwiecka dyrektorem hotelu B&B Lublin Centrum

przez Think MICE

16 maja br. sieć B&B Hotels otworzyła swój dziewiąty obiekt w Polsce. Na czele hotelu B&B Lublin Centrum stanęła Patrycja Niedźwiecka, od wielu lat związana z B&B Hotels Polska.  

Nowo otwarty B&B Lublin Centrum jest zlokalizowany w sąsiedztwie Starego Miasta. Na gości czeka tam 130 pokoi, przestronne lobby, a także sala śniadaniowa, kameralna sala konferencyjna, B&B Shop oraz podziemne miejsca parkingowe.

Zadanie wprowadzenia na rynek nowego hotelu B&B powierzono Patrycji Niedźwieckiej, absolwentce Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, którą ukończyła dyplomem na kierunku rekreacja i turystyka. W branży pracuje od 2009 r. Zaczynała od stanowiska recepcjonistki w jednym z warszawskich hoteli sieciowych.

Patrycja Niedźwiecka zna specyfikę sieci B&B Hotels i wartości, którymi kieruje się ona w swojej działalności. Jest z nią bowiem związana już od 2013 r. Początkowo pracowała w recepcji hotelu B&B Warszawa-Okęcie, by w kolejnych latach kilkukrotnie awansować – najpierw na specjalistę ds. sprzedaży, następnie na room division managera i w końcu na zastępcę dyrektora hotelu.

– W Lublinie kończyłam studia, które stały się początkiem mojej przygody z hotelarstwem, a teraz, po wielu latach wracam tutaj jako dyrektor obiektu znanej, międzynarodowej sieci. Bogatsza o doświadczenie oraz znajomość tak branży, jak i samej marki B&B Hotels, mogę zapewnić, że wraz z zespołem dołożę wszelkich starań, by B&B Lublin Centrum, podobnie jak inne hotele sieci w naszym kraju, stał się miejscem chętnie odwiedzanym przy okazji pierwszej i kolejnych wizyt w mieście. Miejscem, w którym zawsze można liczyć na gościnność i przyjazną atmosferę – powiedziała Patrycja Niedźwiecka.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK