Fot. Materiały prasowe

Dariusz Mika

przez Think MICE

W maju br. do zespołu Belvedere Gourmet Group dołączył Dariusz Mika obejmując stanowisko dyrektora ds. rozwoju.

Mika pełnił poprzednio funkcję zastępcy dyrektora Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe w Jachrance. Wcześniej piastował stanowiska managerskie m.in. w Hotelu Ossa Congress & SPA, w Hotelu Grand i w sieci Starwood Hotels & Resorts. Do jego ważniejszych osiągnięć należy wprowadzenie i zapewnienie szerokiego zakresu usług gastronomicznych na Stadionie Narodowym podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 oraz organizacja cateringu podczas wydarzeń o najwyższej randze dyplomatycznej.

Dariusz Mika ma na swoim koncie wiele osiągnięć, posiada cenne kompetencje i przejawia ogromne zaangażowanie w codziennej pracy. Cieszę się, że podjął się nowego wyzwania i jestem przekonany, że wraz z całym zespołem przyczyni się do dalszego rozwoju i sukcesu Spółki – mówi Artur Zymerman, prezes Belvedere Gourmet Group.

Do portfolio Belvedere Gourmet Group należą restauracja Belvedere oraz Belvedere Catering by Design. Zarząd Spółki planuje rozszerzenie obecnej działalności na kolejne obszary biznesowe. Zadaniem dyrektora ds. rozwoju będzie tworzenie i koordynowanie nowych projektów biznesowych grupy.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos