Magdalena Jaszowska

przez Think MICE

Magdalena Jaszowska, której kariera zawodowa związana była m.in. z Grupą Hotelową Orbis została dyrektorem ds. sprzedaży Q Hotel Plus Wrocław.

Jaszowska może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. Karierę rozpoczęła w 2005 r. w hotelu Novotel we Wrocławiu zajmując kolejno stanowiska referenta ds. marketingu, specjalisty ds. sprzedaży i marketingu, a później kierownika ds. sprzedaży. W międzyczasie, po ukończeniu studiów podyplomowych International Hotel Management pełniła obowiązki dyrektora Hotelu Mercure w Opolu. Po zakończeniu współpracy z Grupą Hotelową Orbis pracowała jako dyrektor sprzedaży w innych  wrocławskich hotelach.

– Zatrudnienie nowych osób (od czerwca br. Q Hotel Plus Wrocław ma również nowego dyrektora – red.) odpowiedzialnych za kierowanie wrocławskim hotelem jest przede wszystkim potwierdzeniem filozofii sieci Q Hotel, która oparta jest na dynamicznym rozwoju, kreowanym przez młodych, aczkolwiek już bardzo doświadczonych specjalistów z branży hotelarskiej – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.
 
Q Hotel Plus Wrocław to jeden z pięciu hoteli należących do dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli – Q Hotel. Oprócz wrocławskiego obiektu, sieć posiada także dwa obiekty w Krakowie - 4* Q Hotel Plus Kraków i 3* Q Hotel Kraków, a także 4-gwiazdkowe Q Hotel Plus Katowice i Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Sieć stawia na prężny rozwój, czego efektem są plany budowy kolejnych hoteli na obszarze całej Polski, a w szczególności na terenie Warszawy.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos