Fot. Materiały prasowe

Dominika Beliniak w *Bespoke

przez Think MICE

Do zespołu *Bespoke dołączyła Dominika Beliniak, obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego (managing director) spółki.

Dominika Beliniak ukończyła studia magisterskie na wydziale italianistyki. Mimo tego zdecydowała się na dalszą edukację na kierunkach managerskich. Najpierw były studia podyplomowe z obszaru controllingu zarządczego przy SGH w Warszawie, a następnie program Executive MBA przy Akademii Leona Koźmińskiego.

Przez ponad 15 lat zdobywała doświadczenie zarządzając różnymi obszarami, m.in. administracją, zakupami, HR, client service, operacjami na stanowisku COO, czy budując wartość organizacji w obszarze komunikacji marketingowej. Obsługiwała największe polskie i międzynarodowe firmy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej portfolio to zarządzanie kreacją i produkcja wydarzeń o najwyższej randze. 

– Rozmawialiśmy wiele godzin. Okazało się, że darzymy się wzajemnym uznaniem. Podzielamy wspólne wartości w biznesie i zarządzaniu. Już pierwsze tygodnie współpracy pokazały nam, że powitanie Dominiki na pokładzie było najlepszym możliwym krokiem na drodze rozwoju *Bespoke – powiedział Konrad Wielgórski, CEO *Bespoke. 

– Do podjęcia stałej współpracy przekonała mnie energia i lojalność ludzi wobec *Bespoke. Poza wysokimi kompetencjami zespołu i kilkunastoletnim doświadczeniem wiodących managerów, czuć tu w powietrzu pozytywną energię. Przekłada się to na jakość usług i zaangażowanie. W okresie pandemii zachowano całą kadrę – nasi klienci to docenili i zlecili w ostatnich miesiącach szereg ciekawych projektów. Moim celem jest wzmocnienie pozycji *Bespoke w segmencie MICE, jak i wejście w zupełnie nowe obszary działalności. Będzie się działo – dodała Dominika Beliniak.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK