Fot. Materiały prasowe

Magdalena Cieślak senior event managerem w El Padre

przez Think MICE

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Magdalena Cieślak dołączyła do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko senior event managera.

Magdalena Cieślak odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów), jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując łącznie przez kilkanaście lat w agencji incentive i eventowej, gdzie odpowiadała za realizację i koordynację projektów eventowych. Realizowała zarówno wydarzenia online, hybrydowe jak i tradycyjne eventy. Pracowała m.in. dla takich klientów jak: BEKO, Isover, Japan Tabacco International czy Johnson & Johnson.  

Cieślak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz kursów i szkoleń związanych z eventami.

– Magda od wielu lat profesjonalnie pracuje na rynku eventowym. Przez kilka miesięcy pracy z nami podczas okresu próbnego dała się poznać jako sumienna i pracowita osoba, która wnosi spokój i pozytywną energię. Cieszymy się, że dołączyła do naszego zespołu – powiedział Jakub Ćwikliński, wiceprezes zarządu El Padre.


Źródło: materiały prasowe, oprac. IK