Fot. Materiały prasowe

Radosław Suwała dyrektorem regionalnym IGHP w Wielkopolsce

przez Think MICE

Radosław Suwała, dyrektor generalny trzech obiektów Hoteli Vivaldi, został 20 września br. powołany na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) w Wielkopolsce.

Radosław Suwała całą ścieżkę zawodową jest związany z rodzinnym Hotelem Vivaldi. Pierwsze szlify w hotelarstwie zdobywał w gastronomii, poprzez marketing i sprzedaż, aby aktualnie zarządzać trzema obiektami Hoteli Vivaldi – miejskim Hotelem Vivaldi 4*Poznań, resortowym Hotelem Vivaldi 3* Karpacz i apartamentowym Avenue22. Suwała jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Wydziału Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie w 2016 r. ukończył również program Executive MBA.

– Powołanie mnie przez zarząd IGHP na stanowisko dyrektora regionalnego jest dla mnie dużą nobilitacją. Wierzę, że aktywna wymiana wiedzy między IGHP oraz jej członkami ułatwi przedzieranie się przez legislacyjny chaos pandemicznych czasów i pozwoli na sprawne funkcjonowanie branży hotelowej. Regularne spotkania regionalne IGHP to również dobre miejsce na rozmowy z władzami regionów i tworzenie strategii dla branży na przyszłość – powiedział Radosław Suwała.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK