Fot. Materiały prasowe

Awans Katarzyny Kalinowskiej w El Padre

przez Think MICE

Katarzyna Kalinowska awansowała na stanowisko senior event managera w agencji El Padre. Jest teraz odpowiedzialna za realizację kluczowych eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami.

Doświadczenie zawodowe Katarzyna Kalinowska zdobywała pracując jako przewodnik turystyczny, asystent biura wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz asystent biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Z El Padre związana jest od ponad 3 lat – najpierw odbyła staż firmowy, następnie była stażystką w ramach projektu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji „Turystyka na stażach” realizowanego z funduszy unijnych, a następnie została zatrudniona na stanowisku junior event managera. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej był awans na stanowisko event managera, co wiązało się z prowadzeniem i realizowaniem większych i bardziej skomplikowanych projektów. W 2019 r. zdobyła tytuł Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2018.

W ciągu ostatnich dwóch lat Katarzyna Kalinowska realizowała różnorakie projekty w tym działania marketingowe, sponsoringowe, eventy offline, online i hybrydowe. Pełne zaangażowanie, wsparcie w procesach wewnątrz agencji, jak również uznanie w oczach klientów sprawiły, że awansowała na stanowisko senior event managera.

Przez trzy lata Kalinowska była również członkiem stowarzyszenia MPI Poland Chapter. Była także liderem projektu i konferansjerem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 i 2018, a także konferansjerem i członkiem lokalnego komitetu organizacyjnego Global Events Congress 2018 w Warszawie. To finalistka międzynarodowego konkursu University Challenge 2017 we Frankfurcie (zwyciężczyni półfinału w Polsce). Wyróżniona została też w konkursie See & Say 2017 w kategorii EVENT, jest współautorką „Kompendium. Media w przemyśle spotkań” oraz projektów nagradzanych w konkursie MP Power.

– Ogromnie cieszymy się z szybkiego rozwoju zawodowego Kasi. Jej zaangażowanie w prowadzone projekty, duża samodzielność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć zwiększania swoich kompetencji zawodowych, a także dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu doprowadziły ją do awansu na stanowisko senior event managera – powiedział Jakub Ćwikliński, event director i wiceprezes zarządu El Padre.

Katarzyna Kalinowska jest absolwentką studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (rachunkowość i finanse). Interesuje się kulturą słowiańską, muzyką folkową oraz eventami typu LARP.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK