Fot. Materiały prasowe

Joanna Guzik dołącza do Live Age

przez Think MICE

Joanna Guzik, jako event manager, dołączyła do zespołu produkcji agencji Live Age. Odpowiada w niej za realizację projektów eventowych online, offline i hybrydowych, a także wspiera działania ofertowe.

Joanna Guzik ma doświadczenie eventowe i komunikacyjne. Do Live Age przechodzi z agencji PROEVENT, gdzie jako event manager przez blisko 4 lata realizowała eventy B2B i incentive.  Pracowała głównie dla marek Orange i Samsung. Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe za granicą – dla organizacji non profit Fablevision Studios, która prowadzi działania na rzecz ochrony doków w Glasgow. Zajmowała się wsparciem w procesie komunikacji polsko-angielskiej i współpracą z artystami, którzy popierali inicjatywy organizacji. W Live Age odpowiada za prowadzenie projektów, client service i współpracę z podwykonawcami.

– Bardzo cieszę się, że Joanna wzmacnia nasz team. Ostatni czas to nasz silny rozwój w kierunku komunikacji live i eventów online. W efekcie za nami szereg udanych i skutecznych biznesowo, nowych realizacji, docenionych zarówno przez naszych klientów, jak i jury krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych. Wymagający czas ostatnich 18 miesięcy okazał się dla nas szansą, a powiększanie się zespołu to wykorzystanie tej szansy – powiedział Szymon Pasaj, co-CEO Live Age. 

 Live Age to agencja komunikacji live działająca od 1999 r. W ostatnim czasie obsługiwała m.in. takich klientów, jak: Microsoft, OLX, Ringier Axel Springer Polska, Husqvarna, Henkel.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK