Fot. Materiały prasowe

Zmiany w zespole Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

przez Think MICE

Małgorzata Downar – po Zuzannie Oettingen – objęła stanowisko project managera Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.

Małgorzata Downar z rynkiem wydawniczym związana jest od wielu lat. Zaczynała w „Tygodniku Powszechnym”, następnie pracowała w miesięczniku „Forum Doradców Podatkowych”, wydawnictwie „Wszechnica Podatkowa” i katolickim wydawnictwie franciszkanów „Bratni Zew”. Przez ostatnie lata związana była ze Społecznym Instytutem Wydawniczym Znak. Obszarem jej specjalizacji zawodowej jest zarządzanie strategiczne oraz marketing wydawniczy, a także marketing usług profesjonalnych, content marketing i marketing internetowy. Podczas swojej dotychczasowej pracy zawodowej koordynowała wiele ważnych projektów, opiekowała się markami autorskimi, zajmowała się organizacją kongresów, spotkań i szkoleń.

– Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® są wyjątkowym wydarzeniem. Dla mnie zawsze były świętem nie tylko samej książki, ale całej branży wydawniczej. Nieodłącznym elementem każdej jesieni. Miejscem spotkań i wymiany doświadczeń. Ubiegły rok brutalnie uświadomił czytelnikom i wydawcom, że coś utraciliśmy, że coś zostało nam odebrane. Wierzę, że ten rok okaże się łaskawszy i wszystko wróci na właściwe tory. Mam również nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, znajomość branży, a także świadomość potrzeb i oczekiwań czytelników, autorów oraz ludzi biorących udział w całym procesie wydawniczym, będą wsparciem nie tylko dla zespołu przygotowującego Targi Książki, ale także wystawców biorących w nich udział i odwiedzających – powiedziała Małgorzata Downar.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK