Fot. Materiały prasowe

Kamil Markiewicz w El Padre

przez Think MICE

Z początkiem lipca br. Kamil Markiewicz dołączył do El Padre, obejmując stanowisko business development directora. Odpowiada za stworzenie i rozwój działu realizującego projekty business to consumer, w tym programy promocji sprzedaży (channel marketing), roadshows czy ekspozycje targowe.

Markiewicz wnosi do agencji doświadczenie eventowe z sektora gamingowego oraz elektronicznego – dotychczas zarządzał People Group, przez wiele lat prowadził agencję realizując projekty eventowe dla marek takich jak: Microsoft, CDP Projekt, Koch Media Poland, Total, czy Yamaha. W latach 2002 – 2010 pełnił funkcję event managera w McCann Erickson – Momentum Worldwide.

W ciągu ostatniego roku agencja El Padre i Kamil Markiewicz współpracowali razem tworząc kilka projektów co pozwoliło stronom lepiej się poznać. – Kamil od wielu lat profesjonalnie działa na rynku eventowym szczególnie intensywnie w obszarach, które dla El Padre nie stanowiły podstawy biznesu spółki, dlatego wspólnie doszliśmy do wniosku, że nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają i warto podjąć współpracę. Dzięki temu będziemy mogli rozwinąć ofertę i zaproponować klientom wsparcie w szerszym zakresie – promocji sprzedaży czy wyjść z ofertą do intensywnie rozwijającego się sektora gamingowego – powiedział Sebastian Oprządek, prezes zarządu agencji El Padre.

– Współpracując w minionych miesiącach dla klientów, uświadomiliśmy sobie, że nasze agencje mają uzupełniającą się ofertę usług. El Padre szukało partnera, który zrealizowałby potrzebę budowania B2C, którymi dysponowała moja firma, wobec czego naturalnym wydawało się połączenie sił. Integrujemy nasze kompetencje z różnych obszarów, tak aby jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań rynku – dodał Kamil Markiewicz.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK