Fot. Materiały prasowe

Katarzyna Starzyńska nową dyrektor sprzedaży w Batidzie

przez Think MICE

Katarzyna Starzyńska została nową dyrektor sprzedaży horeca w Batidzie. Przez ostatnie 10 lat związana była z Belvedere Gourmet Group.

Katarzyna Starzyńska w hotelarstwie i gastronomii działa od początku swojej drogi zawodowej. Ukończyła studia hotelarsko-gastronomiczne w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Karierę rozpoczęła w Hotelu Europejskim. Następnie, po szybkim awansie wewnętrznym, pełniła obowiązki managera baru „Cherry Casino” w ówczesnym hotelu Victoria w Warszawie (obecny Sofitel Victoria).

Kolejnym miejscem, w którym zdobywała doświadczenie był stołeczny hotel Bristol (obecny Royal Collection), w którym pracowała przez 15 lat, pełniąc ostatecznie funkcję zastępcy dyrektora ds. gastronomii. Zdecydowana na zmiany, przejęła stanowisko dyrektora Restauracji Belvedere i związała się w ten sposób z Belvedere Gourmet Grup. Pracując w tych wszystkich miejscach, gościła m.in. królową Elżbietę II, Margaret Tacher, księcia Williama i księżną Kate, prezydentów USA, Baracka Obamę i Donalda Trumpa oraz światowej sławy gwiazdy muzyczne m.in. Michaela Jacksona czy Charliego Wattsa z The Rolling Stones.

W Batidzie do obowiązków Katarzyny Starzyńskiej należy zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży horeca oraz realizacja strategii firmy. – Jesteśmy szczęśliwe, że do naszego zespołu dołączyła specjalistka z tak ogromnym doświadczeniem. Wierzymy, że nie tylko doskonała znajomość branży, ale i wyjątkowe zdolności komunikacyjne Kasi ożywią markę i zwiększy się tym samym tempo rozwoju Batidy w segmencie Horeca. Nie możemy doczekać się efektów naszej współpracy – powiedziała Caroline Radziszewska, wiceprezes Batidy.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK